Prosinec 2013

Vánoce, Vánoce, přicházejí...

23. prosince 2013 v 15:00 | Amya
Je den před Vánoci, blog už mám oficiálně jeden rok, což je pro mě obrovský úspěch. Nevěřila jsem, že u něj vydržím tak dlouho. :D
Vím, že moje přidávání článků je silně nepravidelné, že povídky mám rozepsané a nějak nepřichází nové díly... Nicméně, snažím se psát. Věřte mi, opravdu se o to snažím.

Také jsem chtěla přihlásit povídku do Vánoční soutěže, jenže mi na to nevyšel čas... Stejně ji ale dopíšu a dám ji na blog, aby jste ji mohli sami ohodnotit...
Očekávejte ji v nejbližších dnech.

Ale hlavně jsem vám chtěla popřát: Krásné Vánoce a šťástný Nový rok! Ať se vám všechno, co chcete, povede. ;)

Věřím, že i u vás se objeví Ježí... ale kuš, vánoční veverka. :D
Amya

Meg Cabot - Mezi láskou a smrtí

23. prosince 2013 v 10:21 | Amya |  Já a knihy
Přicházím s další "recenzí". Vzala jsem si ty rady k srdci a pokusila jsme se trochu více rozvést děj, což se mi doufám povedlo alespoň trochu. ;)
Amya

Mezi láskou a smrtí
Autor: Meg Cabotová
Série: Podsvětí
Anotace:
Sedmnáctiletá Pierce se málem utopila v bazénu na zahradě domu svých rodičů a vyvázla jen zázrakem. Událost byla posledním hřebíčkem do rakve rozkládajícího se manželství jejích rodičů a Pierce se s maminkou přestěhovala do ostrovního městečka jejího mládí, kde žije i babička a strýček s pochybnou pověstí. Po počátečních obtížích nachází ve škole nové přátele a setkává se i s tajuplným, ponurým, lehce agresivním, ale právě proto nesmírně atraktivním Johnem Haydenem, který se objevuje vždy, když to Pierce čeká nejméně, ovšem zaručeně přesně ve chvíli, kdy potřebuje jeho pomoc. Pierce o něm docela jistě ví jen jediné - je temný, půvabný a neodolatelný, ale není to žádný anděl. Kdyby mu propadla, byla by navždy odsouzena k existenci v místech, která ji děsí a kam se v žádném případě nechce vrátit… Dá přednost bezpečnému každodennímu životu, nebo omamující lásce v náručí smrti?
Žádná z povídek není zkopírovaná!
Pokud něco budete kopírovat nebo citovat, tak prosím uvádějte zdroj... Děkuji. :)