Listopad 2013

Obrázky, náčrty...

11. listopadu 2013 v 21:31 | Amya |  Others
Zdravím!
Jsem zase tady a tentokrát vám chci ukázat nějaké obrázky, které jsem v průběhu času nakreslila. Ale jaksi mi trvalo, než jsem je dostala do počítače... No, jelikož některé už jsou celkem staré, nemůžete to brát, že takhle kreslím zrovna teď. Půjčila jsem si totiž jednu chytrou knížku a zkouším kreslit podle ní. :D Tak snad mi to vyjde a zase se trochu zlepším. :)

Taky k tomu přidávám ještě omluvu za svoji celkovou neaktivitu. Nějak mi nejde psát, jakoby se mi vypařili všechny nápady. Tak to prosím omluvte.
To samé platí i s otázkami... Prostě mě nenapadlo, na co bych se chtěla zeptat, tak to nechávám být...

A dost řečí, tady jsou ty obrázky. :D

Lili St. Crow - Andělé noci

6. listopadu 2013 v 21:24 | Amya |  Já a knihy
Dobrá, tohle je můj první výtvor na téma "Knihy a já", což u zdatnějších lidí znamená recenze. Nicméně já píšu jen svůj názor na hlavní postavy, na celkouvou knížku a tak, a neodvažuju se nazývat to recenzí.
Neukamenujte mě a budu ráda za jakékoliv připomínky. ;)

Andělé noci
Autor: Lili St. Crow
Série: Andělé noci
Anotace:
Skutečný svět je plný hrůz. Jen se zeptejte šestnáctileté osiřelé holky Dru Andersonové, drsňačky, která sama sejmula slušnou porci padouchů. Je ozbrojená, nebezpečná a připravená nejdřív zabíjet a teprve pak se ptát. Takže jí chvíli potrvá, než přijde na to, komu může důvěřovat...
Dru Andersonová je "divná", kam až její paměť sahá. Cestuje s otcem od města k městu a loví strašidelné noční potvory. Je to zvláštní život, ale dobrý - dokud všechno nevybouchne v ledovém, zchátralém městě v Dakotě, když se jí kuchyňskými dveřmi vláme do domu hladový zombie. Osamocená a k smrti vyděšená Dru se ocitne v pasti, a bude potřebovat veškerý svůj důvtip a zkušenosti získané při tréninku, aby vyvázla živá. Příšery se rozhodly oplatit svým pronásledovatelům stejnou mincí, a tentokrát je na pořadu dne Dru. Šance na přežití? Mizivá až žádná. Pokud nevydrží do svítání, je po všem…

Žádná z povídek není zkopírovaná!
Pokud něco budete kopírovat nebo citovat, tak prosím uvádějte zdroj... Děkuji. :)