Komentáře

1 lilliinka lilliinka | E-mail | Web | 23. října 2013 v 10:09 | Reagovat

Na tebe bych nezapomněla. Začíná se mi tu líbit a a mimochodem líbí se mi tvůj styl psaní, v dlouhejch článcích je to vidět. Těžko říct, jestli se ti podobám já nebo ty mně, ale nějaké věci bych řekla přesně stejně jako ty. A taky mile koukám, že ti otázky sedly:)

Co se týče té nemoci, tzjistila jsem, že na tom jsme všichni stejně a to jsem si ještě tak před dvěma rokama říkala, že jsem asi rarita, budu muset přehodnotit tu lilliiafílii:D
Je hezký v něco věřit, já věřím v nadpřirozeno, tak nějak na půl. I na Boha, když se mi to hodí:D
Miluješ manga? A kreslíš je taky? Mě se manga líbí, kreslit to neumím, ale jsou moc pěkná, klidně bych si je prohlídla:)
A proč samochvála smrdí, já myslím, že je pěkné umět naslouchat, já sama to neumím, zato hýřím radami a upřímnými komentáři, které si polde dotyčných můžu strčit někam.
He osmý bod a já s fleku můžu tvrdit, tak to jsme sestry, víš kolik věcí jsem ještě nenašla. Mám takovou teorii, že máme doma černou díru:D Ale asi před rokem jsem našla hopíka z první třídy, takže nevím. Víš, já se divím, že jsem ještě nezapomněla hlavu:)

Co se týče mých otázek.
1. jsem ráda, že někdo taky dokáže pochopit, že trh s upíry je přesycenej, já to můžu vykládat jak chci a oni na mě všichni dělaj zlý pohledy, jako bych byla vrah. Já chápu, že třeba Stmívání není úplně špatné, když odmyslím tu emoční stránku, která byla krapet přehnaná, ale vadí, mi že prakticky žádné povídky se bez upírů neobejdou..
8. Vidíš ty se za spisovatele nepovažuješ a stejně máš styl, který mnoho rádoby blogových spisovatelů nemá. Zajímavé, tohle si budu muset ověřit.
9. Od Burdový jsem nic nečetla, ale je zajímavý, že nikoho nenapadne nikdo jiný. Mi jako Česko zástupce fantasy prostě pořádně nemáme. Je to vidět i v tom, že prakticky pořád držím v rukách něco americko přeslazeného, v tomhle mám raději jednoznačně Německo a Anglii a souhlasím s jejich klasikami Tolikien a Lewis a samozřejmě Rowlingová. Takže Anglie je možná kolíbkou fantasy jak ho známe dnes:)
10. :) taky jsem nepřečetla ten polsední díl, ale víš myslím, že je to oparvdu hezká kniha s dobrým příběhem jen mám velký obavy aby se upíři nedostaly do pozadí a nepřijaly dystopie se všemi možnými způsoby lidské smrti...

Vážně to bylo zajímavé a hezky se to četlo a pokud chceš, klidně si na mě otázky vymysly. Budu ráda. Jak se říká oko za oko... No dobře to je moc brutální, tak snad aby to bylo fifty fifty:)

2 Frána Frána | Web | 30. října 2013 v 12:41 | Reagovat

Znalost chemie a biologie ti závidím, jsou to dva mé nejneoblíbenější předměty. Vůbec mi nejdou.
Názor na úpíry máme stejný, já je moc ráda nemám, jsou hrozně ohraní.
Jestli tě bolí ze čtení na tabletu oči, zkus čtečku, na té je speciálně text upravený, bay připomínal tištěné knihy a oči nebolely :)
Já M. Burdovou moc ráda nemám, ale zato mezi českými autory preferuji Lucii Lukačovičovou, Vilmu Kadlečkovou a v neposlední ředě Adam Andres. Doporučuji :D
Všechny tvé odpovědi jsou moc zajímavé, s některámi souhlasím, jiné se mi úplně nelíbí, ale bylo fajn dozvědět se tvé názory :)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 
Žádná z povídek není zkopírovaná!
Pokud něco budete kopírovat nebo citovat, tak prosím uvádějte zdroj... Děkuji. :)